jaka szkola na strazaka

jaka szkola na strazaka

Umiejętności społeczne i Jak wygląda destylacja bimbru w domu? Consequences- Not Just Another Word dla karania

Załóżmy, zostały objęte te pierwsze dwa podstawowe kroki w programie zmiany zachowań:

1. Masz pracował ze swoim dzieckiem, aby ustalić zasady i dlaczego są one ważne. [Zasady mogą być szczegółowo określone wytyczne stylu plakatu lub umowy, lub mogą one być mniej wyraźnie zaznaczono jednak rozumieć granice i granice.]

2. Pracowałeś z dzieckiem do stworzenia układu nagrody związane z następujących zasad. [Nagrody rzeczowe elementy mogą być naturalne lub wypłat i przyjemności związane z wykonaniem biznes życia.]

Następnie należy ustalić konsekwencje. Twoje dzieci muszą wiedzieć, co się stanie, gdy robią i nie rób, czego oczekuje. Konsekwencje uczą, że dla każdego działania istnieje odpowiednia reakcja. Taka reakcja może być typu dobrego samopoczucia i może być ujemny, że coś przyjemne jest niedostępny. Naszym celem jest, aby spojrzeć na negatywnej stronie konsekwencje i co to ma dla naszych bliskich trudnych do zmiany ich zachowań do dodatniego, nagradzanie stronie.

Wewnętrzne funkcjonowanie kary i konsekwencje są bardzo różne. Oto różnice:

Kara obraca się wokół, kto ma władzę. Kara zachęca do walki między rodzicem a dzieckiem.

Konsekwencje zmusić dziecko do walki z problemem, zamiast rodzica. Moc dziecko ma to do pracy nad rozwiązaniem.

Kara stawia całą odpowiedzialność na rodziców parent.The musi być na miejscu, aby upewnić się, że kara dzieje się zgodnie z planem.

Konsekwencje podjęcia odciążyć rodzica. Dziecko uczy się lekcji życia, biorąc na odpowiednich obowiązków za problem.

Kara uczy dziecko do ukrywania i kłamać. Kiedy dzieci obawiają się kary, i starają się zatuszować problem, to warstwy o dodatkowych problemów dla rodziców w obsłudze.

W konsekwencji, dziecko nie może uniknąć wyniki jej zachowanie.
Artykuł dzięki: