jaka szkole musi ukonczyc przedszkolanka

Dominująca-Child Relationship – Jak zarobić i utrzymać zaufanie swoich dzieci

Zaufanie jest niezwykle potężnym pojęcia. Potrzeba czasu, aby zbudować jeszcze można złamać w ciągu kilku sekund. Po podziale, zajmuje znacznie więcej czasu, aby go odbudować niż to miało miejsce w celu ustalenia go w pierwszej kolejności. Uczciwe relacje z otwartej komunikacji jest niezbędna między rodzicem a dzieckiem, a relacja zaufania jest chyba najtrudniejszy do ustalenia. Oprócz miłości, zaufanie jest najważniejszym i najsilniejszym elementem można ustalić ze swoimi dziećmi. Jeśli uda im zaufać i wierzyć w Ciebie, że model, który i stają się wiarygodne. Jednakże, jeśli nie można zaufać i wierzyć w Ciebie, tracą wszelką wiarę w ludzkość i rozwijać się nie mieć szacunku dla więzi zaufania.

Przed napisaniem tego artykułu, zapytałem moich własnych dzieci: „Czy ufasz mi? To znaczy, czy naprawdę mi zaufać?” Co dowiedziałem się od swoich odpowiedzi i rozumowania jest to, co tworzy zaufanie z perspektywy rodzica różni niż z perspektywy dziecka. Rodzice mają ciężko ufając dzieci ze względu na ich często nieuczciwy i podstępne natury. Jednakże, jeżeli dzieci są podniesione do cenimy uczciwość, będą one otwarcie rozmawiać z rodzicami i nie czują potrzebę zakradać lub położyć. Dzięki temu rodzice są informowani i dokonywania świadomych wyborów przy prowadzeniu dzieci wzdłuż drogi życiowej. Ale mogę ci zagwarantować, jeśli dzieci nie ufa swoim rodzicom bez względu na przyczynę, zrobią wszystko, co mogą, aby utrzymać mamę i tatę w ciemności. Jeśli chcesz wiedzieć, co dzieci robią, muszą być w stanie zaufać na tyle, aby pozwolić Ci na nim. Mając to na uwadze, z punktu widzenia dziecka (co jest najważniejsze, ponieważ jest to jeden my, jako rodzice, starają się ustalić), oto 5 najbardziej skutecznych sposobów na rodzica, aby zdobyć zaufanie dziecka: