jaka to szkola ekonomiczna

jaka to szkola ekonomiczna

Aby pomóc nam spełnić nasze przeznaczenie, przeznaczenie lub Dharmy. Większość snów spadnie poniżej tych dwóch szerokich filarach.

Każdy może zrozumieć swoje sny

Wszyscy mamy potencjał do samodzielnego interpretowania lub przynajmniej zrozumieć nasze sny, które pomogą wzbogacić nasze życie.

www.tulejowanie.jackmotors.pl

Sny są w wielu kształtach i rozmiarach

http://pracowniaroslinna.pl/florystyka/dekoracje-slubne
jaka to szkola ekonomiczna

Prekognicyjnym lub predykcyjne sny pomoże nam przygotować się do przyszłego zdarzenia, które przychodzi do przejścia. Jasnowidz lub wyraźne sny widząc często może pomóc nam lepiej dostrzec, co dzieje się w chwili obecnej. A retro-poznawcze sny mogą pomóc w odkryciu czegoś ukrytego w przeszłości. Przeszłość, teraźniejszość i przyszłość są jednym kontinuum płyn, który marzy czerpać.

Istnieją sny odwiedzin gdzie anioły, mentorzy i bliscy odwiedzają nas w celach informacyjnych. Świadome sny występują, gdy uświadomimy sobie, że śnisz – pozwalając nam trochę świadomego wpływu na wynik snu. Telepatyczne sny obejmować komunikację umysłu do umysłu, z innymi ludźmi.

Często będą śnić sny empiryczne testowanie (zwłaszcza podczas przejścia), gdzie nasza dusza jest wypróbowanie różnych scenariuszy, które pomogą nam dokonać lepszego wyboru lub pomagają przygotować nas do trudnego przedsięwzięcia.

jaka to szkola ekonomiczna

Na przykład, licealista przejściu nad do kolegium może mieć powtarzające się sny o uczestnictwo w różnych działaniach na kampusie, aby lepiej przygotować go do rzeczywistego zdarzenia. Albo niedawno zwolnionych osoba, która myśli skoków w pełnym wymiarze czasu biznesu może mieć sen, w którym ona działa, ale jej działalność ma na sobie ubranie rozczochrane, uczucie wyczerpania, a kąpiel w morzu papierów. Ten sen może być ostrzeżenie śniącego do przejścia na pół etatu lub wybrać inną ofertę firmy.

Sny mogą mieć wiele warstw znaczeniowych

Bardziej złożone z kilku scen sny często obejmować wiele warstw znaczeniowych.
Artykuł dzięki: