szkoly jezykowe opinie

szkoly jezykowe opinie

Wskazówki do Pomyślnie Engage Pacjenci we własnym Opieki

Można doprowadzić konia do wodopoju, ale nie można zmusić go do picia. Jestem pewien, że wielu z was zna tego starego powiedzenia, ale w jaki sposób można go stosować do opieki zdrowotnej. Być może można się domyślać; może nie. Myślę o coraz pacjentom śledzić nasze kierunki opieki, czy to z powodu ostrego incydentu, przewlekłej opieki lub innej dziedzinie opieki.ottoindustries.com.pl/oferta/pracownia-ochrony-powietrza/badania-pomieszczen-czystych/badanie-roznicy-cisnien-pomiedzy-pomieszczeniami Jak mówi wskazuje, może to być bardzo trudne do uzyskania niektórych pacjentów do zaleceń.

Pierwsze pacjenci bardziej zaangażować się w ich własnej opieki staje się coraz ważniejsze w służbie zdrowia dziś. To zawsze było to konieczne, ale teraz iw dającej się przewidzieć przyszłości zaangażowania pacjenta staną się bardziej istotne, że lekarzy i organizacji opieki zdrowotnej sukces finansowy będzie bardziej zależeć od zaangażowania pacjenta. Na przykład, pacjent-centered domu medycznej pacjenta polega na wielu poziomach i Medicare i prywatnych płatników będzie satysfakcjonujące dla lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej i organizacje do poziomu zaangażowania klientów w ich własnym starannością.

szkoly jezykowe opinie

W Instytucie Medycyny strachu Quality Chasm kilka z dziesięciu zaleceń dla nowoczesnej opieki zdrowotnej wezwanie do większego udziału pacjenta. Na przykład, w ramach dostosowania w zależności od potrzeb i wartości pacjenta, IOM zaleca, aby system opieki powinny spełniać najczęstsze rodzaje potrzeb, ale mają zdolność do reagowania na indywidualnych wyborów i preferencji pacjenta. Pod pacjenta jako źródła kontroli, zaleca, aby pacjenci powinni otrzymać niezbędne informacje i możliwość wykonywania stopień kontroli nad decyzjami ich wyboru opieki zdrowotnej, które ich dotyczą.

W domu medyczna na pacjenta, nowa koncepcja w podstawowej opiece zdrowotnej wyrastające z zaleceniami IOM, szczegóły dalszego poziomu zaangażowania pacjentów, zwłaszcza w dziedzinie opieki przewlekłej.
Artykuł dzięki: http://www.siegajpozdrowie.pl