jaka szkola po liceum wojskowym

Jak pomyślnie przeprowadzić wspólnotową Pub – Nie chodzi tylko o piwie wiesz!

Czy jesteś celnik ciągle starają się myśleć o sposobach zwiększenia sprzedaży i wprowadzają w punters nie wydając niekończący się pieniądze?

Z puby napotykają coraz trudniej przetrwać, to ważne dla wszystkich w branży dzielić czego nauczyłem się w kategoriach, co działa a co nie. Z długich godzin pracy wymaganych od celników może być trudno wykorzystać czas i przeglądu obecnego rynku – plus tam szlachetnych mała szansa, aby wydostać się odwiedzenie konkurencji. Działalność Pub zmienił się ogromnie w ciągu ostatnich 10 lat, a jeśli jako celnik nie nadążyć istnieje tylko jeden sposób, jesteś na czele …

Więc jaka jest odpowiedź? Pobierz aktywne! Istnieją dwie główne przeszkody dla współczesnego Gospodarza: czas i pieniądze. Na szczęście, wzory reklamowe zmieniły, i to jest teraz jasne, że najbardziej skutecznym sposobem na dotarcie do odbiorców jest on-line, który jest zarówno szybkie i tanie! Dawno minęły czasy, drogich reklam radiowych i prasowych.

W 3 najbardziej skutecznych narzędzi można użyć, aby się swoimi sprzedaży są:

Twoja wyobraźnia

Facebook Świergot

Witryna, która plasuje się wysoko w wynikach wyszukiwania

Uzyskaj Myśląc

Trasa do daty kalendarzowej, jak Boże Narodzenie to doskonały czas, aby umieścić wszystkie 3 narzędzia w praktyce, począwszy od „Imagination”. Po pierwsze trzeba zadać sobie pytanie: „Czego klienci oczekują od pubu dzisiaj?” Badania sugerują, że odpowiedź na to zmieniła się dramatycznie, w dużej mierze ze względu na fakt, że „kobiety są nowe mężczyzn” – kobiety decydują, gdzie ich rodziny i przyjaciół przejść, są zainteresowani trendami, i co najważniejsze, mężczyźni za nimi. Więc czego pragną kobiety? To na pewno nie jest brudny stary pijak z lepkie podłogi i tylko piw do wyboru! Rozważ następujące:

Artykuł dzięki: http://shinysyl.com/