jaka szkola zeby zostac policjantem

jaka szkola zeby zostac policjantem Rodzice, którzy odlatują uchwyt o emisji po wydaniu szybko wysłać komunikat, że nie można ufać słuchać dziecka, ponieważ dziecko boi się wrzask, krzyk, bicie, i kary. Rodzice, którzy tracą zimną i rzucać wyrok na dziecko nauczyć dziecko nigdy nie wrócić z problemem ponownie.http://holowniczy.pl/3-haki-holownicze/663-mazda Gdy dziecko nie może zaufać rodzic słuchać spokojnie, oni zwracają się do swoich przyjaciół, zamiast niedoświadczonych, a te są ostatnimi ludźmi chcesz prowadząc swoje dziecko.

4. Bądź tam dla nich. Kiedy dzieci wiedzą, że mama i tata będą tam dla nich, wspieranie ich przez kryzys po kryzysie, rozwijają więź zaufania, które jest kluczem do otwartej komunikacji. Moja córka powiedziała: „Ty zawsze przy mnie. Dobrze czy źle, wiedziałam, że będziesz tam.” Według niej, wiedząc, że byłem na jej zespołu, nawet jeśli nie mają prywatne rozmowy wskazując, co zrobiła źle, ufała, że ??był niezawodny. Wiedziała, że ??nawet wtedy, gdy nikt inny nie był tam byłem, pozwalając jej się umieścić jej pełną wiarę i zaufanie do mnie. A skoro ufała mi, dużo dzieliła ze mną więcej niż inne dziewczyny nie z rodzicami.

5. Bądź wzorem do naśladowania. Niczego podstępnego lub źle, że nie podniesie twoje dzieci nie robią. Oszustwo, kradzież i władzę disrespecting są zachowaniami dziecko będzie naśladować. Gdy dziecko słyszy mówisz o godne zaufania zachowań, a potem widzi robisz rzeczy, które są całkowicie sprzeczne z tym, co głosił, uczą, że jeśli nie można zaufać, aby być dobrym człowiekiem, to dobrze dla nich, aby upuścić wysiłki, które ustanawiają zaufać, też. Przykładowe zachowanie uczy lekcje i ustanawia zaufanie do swojej uczciwości. Słabe, niedopuszczalne zachowanie uczy podwójny standard, który jest taki sam jako dwulicowy, i to jest najlepszy sposób na utratę wiarygodności i zaufania ze swoimi dziećmi.

Dzieci obserwować, jak my, jako rodzice, zachowywać.