jaka szkola dla humanisty

jaka szkola dla humanisty Jednak będę szczęśliwie szanować poufność lub publicznie oświadczam wam właściciel wspaniałego snu w swoim widzimisię!

Co uwzględnić w zgłoszeniu: Im więcej informacji możesz mi dać, tym dokładniejsze swoją swobodna interpretacja sen będzie. Daj mi jak najwięcej szczegółów, jak najwięcej o swoim śnie, co było głównym celem, jaki był w tle, gdzie to się odbędzie, czy to są ludzie, których znasz lub obcym? Jak się czułeś podczas każdej części tego snu? Żaden szczegół nie jest zbyt mały !!! Jeśli jest to powtarzający się sen, odczekać jedną noc, aby wysłać mi swój wniosek i spać z papieru i ołówka obok łóżka, dzięki czemu można zapisać każdy szczegół po przebudzeniu.

jaka szkola dla humanisty

Oraz, co równie ważne, aby wszystkie swoje dane śnie mi powiedzieć o wszelkich istotnych zdarzeń w swoim życiu. Nie trzeba być szczegółowe tutaj po prostu daj mi znać, co się stało. Czy niedawno rozpoczął nową pracę lub stracił jednego? Czy ktoś umarł? Planujesz wielką podróż lub po prostu wrócił z jednym? Oprócz imprez, czy jest coś, co zostało wadze ciężko na głowie? Strach czy fantasy, plan na przyszłość, a nawet żal. Sny są Twojego ciała z informacją, jak twoja podświadomość czuje się o swoje życie, dlatego ważne, aby wiedzieć, co dzieje się w waszym świecie.

Artykuł dzięki: